Благодійний заклад 

Стерилізація безпритульних собак


1.Прийом клінічно здорових безпритульних собак на стерилізацію від населення

Якщо у вашому дворі мешкають безпритульні собаки, ви можете доправити їх до нас на стерилізацію,  вакцинацію від сказу та інфекційних хвороб, також всі тварини отримають антипаразитарну обробку.

ВАЖЛИВО! БУ «Притулок» не надає послуг з відлову та доставки тварин. Відловити безпритульну тварину та доправити її до нас (а потім забрати та випустити до середи мешкання) потрібно самотужки.

На стерилізацію безпритульні тварини приймаються за попереднім записом. Для призначення терміну, Вам треба звернутися до чергового лікаря:

тел. +38(099)-10-999-30 будні з 9-00 до 14-30.

Вас буде внесено до Листа черги. Коли підійде Ваша черга, Вам зателефонують за тиждень до призначеного терміну, та нададуть усі необхідні інструкції.

 

2. Вже 15 років поспіль, БУ «Притулок для тварин» є виконавцем Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних собак у м. Одеса. Завдяки безперебійному фінансуванню програмних завдань Німецьким союзом захисту тварин, нашому місту вдалося успішно реалізувати першу Програму 2007-2015рр., прийняти та реалізовувати другу Програму 2016-2021рр. Поппуляція безпритульних собак у місті була скорочена більш наж у  10 разів. Всі тварини отримали вакцинацію від сказу та інфекційних захворювань.

Зараз у місті прийнята третя Програма на 2022-2027 роки, за інформацією щодо її виконання просимо звертатися до органів місцевої влади.

Наразі БУ «Притулок для тварин» займається стерилізацією безпритульних собак та кішок у співпраці з зоозахисниками та простими мешканцями         м. Одеса.

За інформацією можна звертатися за тел. чергового лікаря

+38099-10-999-30 по буднях з 9-00 до 14-30.