Благодійний заклад 

Стерилізвція безпритульних кішок. Ітоги Акцій "Зупинимо страждання котів!"

1. Прийом клінічно здорових безпритульних кішок на стерилізацію від населення

БУ «Притулок для тварин» на постійній основі здійснює стерилізацію та вакцинацію від сказу та інфекційних хвороб безпритульних кішок. Щорічно на базі «Притулку» стерилізується в середньому 1500 кішок.

Якщо у вашому дворі мешкають безпритульні кішки, ви можете простерилізувати їх у нас.

ВАЖЛИВО! БУ «Притулок» не надає послуг з відлову та доставки тварин. Відловити безпритульну тварину та доправити її до нас (а потім забрати та випустити до середи мешкання) потрібно самотужки.

На стерилізацію безпритульні тварини приймаються за попереднім записом. Для призначення терміну, Вам треба звернутися до чергового лікаря:

тел. +38099-10-999-30 будні з 9-00 до 14-30.

Вас буде внесено до Листа черги. Коли підійде Ваша черга, Вам зателефонують за тиждень до призначеного терміну, та нададуть усі необхідні інструкції.


2. Ітоги Акцій "Зупинемо страждання котів!"

Три роки поспіль, починаючи з 2016 року, Німецькою спілкою захисту тварин та БУ «Притулок для тварин», було проведено та профінансовано Акції з безкоштовної стерилізації бездомних 

котів та кішок на базі ветеринарних клінік міста під девізом «Допоможемо зупинити страждання котів!».

Одесити з радістю та відповідальністю взяли участь у цій ініціативі. Саме активність населення дозволила плідно здійснити цей проект.
Громадянам дісталася найскладніша технічно частина завдання: відловити безпритульну (найчастіше дику) кішку, доставити до ветеринарної клініки-участниці,
 та потім, після стерилізації та вакцинації, повернути до місця відлову. 
З гордістю наголошуємо, що городяни із цим завданням впоралися!
Загалом в Акціях взяло участь 35 ветеринарних клінік міста. Щомісяця кожній клініці видавалася фіксована кількість направлень на стерилізацію. Таким чином, нам вдалося 
простерилізувати та вакцинувати від сказу:
1. Акція 2016-2017: 5200 тварин (4400 кішок та 800 котів)
2. Акція 2017-2018: 6400 тварин (5200 кішок та 1200 котів)
3. Акція 2018-2019: 1900 тварин (1600 кішок та 300 котів).
Таку кількість тварин вдалося прооперувати виключно завдяки небайдужості та щедрості громадян Німеччини. Адже саме вони зібрали кошти на оплату послуг клінік-учасників. 
Нагадаємо, що оплата ветеринарним клінікам здійснювалася за єдиним фіксованим тарифом: 550 грн. кішка та 380 грн. кіт
Не важко підрахувати, що на проведення всіх трьох Акцій, Німецькою спілкою захисту тварин було зібрано та перераховано клінікам 7 040 000 гривень.
Починаючи з 2018 року, естафету з проведення Акцій з безкоштовної стерилізації одеських котів та кішок перейняла міська влада. Тепер одесити матимуть змогу цілий рік 
стерилізувати дворових котів та кішок на базі ветеринарних клінік за рахунок бюджетних коштів.

http://omr.gov.ua/ru/acts/council/103977/