Благодійний заклад 

Правила прийому тварин

Увага! Перед зверненням в БУ «Притулок для тварин» ознайомтесь з Правилами роботи установи:


1. БУ «Притулок для тварин» є приватною, не комерційною установою, яка не виконує діяльність по наданню будь-яких послуг населенню (в т.ч. безоплатних або пільгових). Після прийому безпритульних тварин, всі права та обов’язки щодо них переходять до БУ «Притулок для тварин». Ніяких зобов’язань перед особою, яка доправила БЕЗПРИТУЛЬНУ тварину на лікування та/або стерилізацію, БУ «Притулок для тварин» не несе.


2. У своїй діяльності БУ «Притулок для тварин» керується законодавством України та Установчим актом.


3. БУ «Притулок для тварин» не приймає тварин, які мають власників. До даної категорії належать тварини, від яких за будь-яких причин відмовились власники.


4. БУ «Притулок для тварин» не приймає клінічно здорових безпритульних тварин на утримання або з метою пошуку їм власників.


5. БУ «Притулок для тварин» не приймає тварин молодше 8 місяців. Виключення: тварини, які згідно висновку лікаря ветеринарної медицини БУ «Притулок для тварин», потребують невідкладної ветеринарної допомоги та тільки за наявності місця, яке задовольняє потребам такої тварини.  


6. БУ «Притулок для тварин» приймає безпритульних тварин з підозрою на інфекційну хворобу лише за наявності місця у карантинному відділенні. Тварини, які потребують стаціонарного лікування, приймаються лише за наявності місця в стаціонарі.


7. БУ «Притулок для тварин» має право передавати будь-яку тварину, яка знаходиться на утриманні, новому власнику за Договором. Персональні данні такого власника не розголошуються (окрім передбачених законодавством випадків). Для заключення Договору на «всиновлення» необхідна наявність оригіналу паспорта.

Увага! Особи, які доправили тварину до установи, не мають пріоритету в «усиновленні» тварини.

8. Задля забезпечення безпеки, будь-які відвідування тварин, які знаходяться на лікуванні, категорично заборонені.  Рішення про відвідини клінічно здорових тварин, які утримуються на «загальній» території, приймає черговий лікар.


9. БУ «Притулок для тварин» має право відмовити у наданні населенню інформації про утримуваних тваринах в усній формі (за телефоном або в інший спосіб).


10. БУ «Притулок для тварин» не приймає на долікування тварин, які проходили лікування в інших ветеринарних клініках.


11. Видача загублених тварин здійснюється їх власникам за наявності документів на тварину встановленого зразка. БУ «Притулок для тварин» лишає право повернути тварину власнику після компенсації понесених витрат на її лікування та утримання.


12. В разі необхідності, БУ «Притулок для тварин» самостійно здійснює повернення до середи мешкання клінічно здорових тварин. Вивіз тварин здійснюється за адресою, вказаною населенням при прийомі тварини. Дата та час такого вивозу не узгоджується.


13. Увага! Видача населенню тварин для самостійного повернення до середи мешкання, здійснюється лише за наявності документу, що засвідчує особу (паспорт або посвідчення водія).


Шановні відвідувачі!

Пріоритетом роботи установи є організація та здійснення максимально ефективного процесу лікування та утримання тварин. Всю свою діяльність ми здійснюємо власним коштом.

Якщо Ви бажаєте контролювати перебіг лікування, приймати участь у вирішенні подальшої долі тварини, Вам слід звертатися до ветеринарних клінік, предметом діяльності яких є надання ветеринарних послуг НАСЕЛЕННЮ.