Благодійний заклад 

Про нас

БУ «Притулок для тварин» є унікальним  Центром, який не має аналогів в Україні.

Водночас наш Центр є найкрупнішою ветеринарною клінікою для безпритульних тварин в країні, на базі якої щомісячно здійснюється більш ніж 400 хірургічних втручань різного напрямку, функціонує служба швидкої ветеринарної допомоги, здійснюється терапевтичне лікування сотням собак та кішок; а також функціонує один з найбільших притулків для безпритульних тварин. В нашому притулку на утриманні лишаються сотні тварин, які в силу різних причин після проведеного лікування не можуть бути випущені до природної середи мешкання. Такі тварини проходять у нас тривалий курс реабілітації, а деякі лишаються в притулку назавжди. Багато з наших кудлатих мешканців мають необхідність в постійному профілактичному ветеринарному догляді, певному типі харчування, без якого ця група тварин не в змозі вести повноцінне життя.

Наш центр повністю утримується на кошти Німецької спілки захисту тварин, яка взяла на себе всі витрати на будівництво, утримання та функціонування БУ «Притулок для тварин».

Завдяки цьому наше місто Одеса має унікальну можливість вирішення проблеми безпритульних собак на своїй територій гуманним шляхом, економлячи значні бюджетні кошти та використовуючи на ці цілі іноземні інвестиції та благодійні пожертви.

 

На 3 гектарах розкинувся надсучасний Центр захисту та допомоги тваринам.

Сучасно обладнана клініка: 
стаціонар клініки для котівстаціонар клініки для собак70 просторих вольєрів з внутрішніми та зовнішніми відділеннями для собак


вигульні майданчики для тварин-інвалідів та старих тварин

                           


карантинне відділення


«Кицин дім »


зовнішні вигульні майданчики "Кициного діму"


здатні одночасно вмістити до 500 собак та 100 кішок. Достатньо великі, захищені від негоди вигули дають тваринам можливість рухатися. Створено 26 робочих місць із гідним рівнем оплати праці. Адміністрація притулку, ветеринарний персонал та працівники догляду за тваринами з ранку до вечора піклуються про своїх підопічних.                  


Успішна робота притулку дозволила у 2007 році прийняти, а у 2016 році продовжити та доповнити, розроблену на базі управління екологічної безпеки, міську. "Програму охрони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Одесі на 2016-2021 роки"  та нові Правила утримування тварин в м. Одеса.

Доставлені до БУ «Притулок» тварини стерилізуються, отримують необхідне лікування та щеплення від сказу. Всі тварини, які пройшли через наш притулок, мають спеціальне татуювання на животі. Починаючи з 2014 року, всім собакам для додаткової візуальної ідентифікації на вухо чіпляють спеціальні кліпси. Здорові тварини випускаються на колишнє місце проживання муніципальною службою вилову. Вони не розмножуються та створюють природний біологічний бар'єр проникненню сказу та інших собак на територію міста. Ті тварини, яких ми не можемо випустити в довкілля, залишаються жити в нашому Притулку. Для них ми шукаємо дбайливих і люблячих господарів, згодних взяти собі цих сиріт.